تیر استقلال برای جذب بازیکن تیم ملی به سنگ خورد!

تیر استقلالی‌ها برای صید رحیم زهیوی در فصل نقل و انتقالات نیم فصل لیگ شانزدهم به سنگ خورد و مسیر این بازیکن تغییر کرد.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 15415

تیر استقلال برای جذب بازیکن تیم ملی به سنگ خورد!


تیر استقلالی‌ها برای صید رحیم زهیوی در فصل نقل و انتقالات نیم فصل لیگ شانزدهم به سنگ خورد و مسیر این بازیکن تغییر کرد.


تیر استقلال برای جذب بازیکن تیم ملی به سنگ خورد!به گزارش نخست نیوز و به نقل از مهر حضور بازیکنان مورد نظر استقلال در نقل و انتقالات زمستانی یکی بعد از دیگری منتفی می‌شود تا این تیم در نقل و انتقالات زمستانی در فصل جاری به سرنوشت فصل گذشته دچار شود.

باشگاه استقلال در نیم فصل سال گذشته نیز بازنده اصلی نقل و انتقالات بود و تنها صید زمستانی این تیم مهدی مومنی بود که عملا هم زیاد به کار آبی پوشان نیامد.

رحیم زهیوی یکی از بازیکنانی بود که استقلالی‌ها روی او حساب ویژه‌ای باز کرده بودند. بازیکن تکنیکی و سرعتی تیم استقلال خوزستان که به واسطه بودن یک بند در قراردادش، می‌توانست در نیم فصل بازیکن آزاد شده و به آبی پوشان تهران بپیوندد.

در حالی که برای این نقل و انتقالات همه شرایط تا حدودی فراهم شده بود، در یکی دو روز گذشته ابتدا خبر رسید که باشگاه خوزستانی پولدار شده و قصد دارد تا مطالبات زهیوی را بدهد و سپس خبر دیگری آمد که حاکی از پیشنهاد یک تیم قطری به این بازیکن سوسنگردی بود. اتفاقاتی که بیشتر از هرچیزی کام استقلالی های تهران را تلخ کرد.

در حالی که به نظر می‌رسید باشگاه رحیم زهیوی در نیم فصل دوم یکی از دو باشگاه استقلال خوزستان یا تهران باشد، حالا اتفاقات به سمتی رفته که این بازیکن برای حضور در یک تیم قطری از کی روش اجازه گرفته و از امارات به اهواز برگشته است.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.