کشف و ضبط محموله سیگار قاچاق در میاندوآب

فرمانده انتظامی میاندوآب از کشف محموله سیگار قاچاق در این شهرستان خبر داد.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 15665

کشف و ضبط محموله سیگار قاچاق در میاندوآب


فرمانده انتظامی میاندوآب از کشف محموله سیگار قاچاق در این شهرستان خبر داد.


کشف و ضبط محموله سیگار قاچاق در میاندوآببه گزارش نخست نیوز حسین شیخ‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: ماموران انتظامی میاندوآب در حین گشت زنی در محور میاندوآب به تبریز، به یک دستگاه خودرو ظنین شده و دستور توقیف این خودرو را صادر می‌کنند.

وی از بازرسی این خودرو توسط ماموران انتظامی میاندوآب خبر داد و تصریح کرد: در بازرسی از خودرو توقیفی ۵٠ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط ‌شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب با اشاره به ارزش ریالی این میزان سیگار مکشوفه، اذعان داشت: براساس اعلام نظر کارشناسان، ارزش ریالی ای میزان کالای مکشوفه ١۴٠ میلیون ریال برآورد شده است.

این مسؤول از دستگیری یک نفر در این خصوص خبر داد و یادآور شد: در این خصوص یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی، راهی مراجع قضایی شهرستان میاندوآب شد.

شیخ‌نژاد با بیان اینکه با هرگونه قاچاق کالا، ارز، مواد دخانی و مواد مخدر برخورد می‌شود، اظهار داشت: برای توفیق در زمینه مبارزه با مواد مخدر نیازمند همکاری مطلوب سایر دستگاه‌های اجرایی نیز هستیم.

فرمانده انتظامی میاندوآب خواستار همکاری جدی مردم در این خصوص شد و گفت: همیشه پیشگیری مقدم بر درمان بوده و لازم است خانواده‌ها نیز در این خصوص هوشیاری لازم را داشته باشند.

این مسؤول گفت: برگزاری دوره‌های آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی نیز در همین راستا انجام می‌گیرد و لازم است خانواده‌ها در برابر رفتار فرزندان خود بیش از پیش حساس باشند.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.