با هم می خوریم!

چندی پیش در یک مراسم جشنی ویژه بچه های خانواده های محروم شرکت کرده بودم. محفلی شاد همراه با پخش موسیقی و البته با توزیع هدایایی نظیر لباس، لوازم تحری

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 15459

با هم می خوریم!


چندی پیش در یک مراسم جشنی ویژه بچه های خانواده های محروم شرکت کرده بودم. محفلی شاد همراه با پخش موسیقی و البته با توزیع هدایایی نظیر لباس، لوازم تحریر و ... که توسط خیرین برگزار شد.


با هم می خوریم!

نخست نیوز - محمد باقر عطاریانی: چندی پیش در یک مراسم جشنی ویژه بچه های خانواده های محروم شرکت کرده بودم. محفلی شاد همراه با پخش موسیقی و البته با توزیع هدایایی نظیر لباس، لوازم تحریر و ... که توسط خیرین برگزار شد.
در این جشن وقتی به چهره بچه های معصوم نگاه کردم به خوبی متوجه شدم که همه آنها در خانواده هایی آسیب پذیر زندگی می کنند. پدر و مادرانی که به دلیل طلاق، اعتیاد، زندانی و از همه مهم تر به خاطر فقر و نداری دچار بسیاری از معضلات و مشکلات شده اند و فرزندان آنها نیز در این آتش در حال سوختن هستند.
اما نکته بسیار جالب در این مراسم زمانی بود که به بچه ها، بسته های میوه، آجیل و شیرینی و یک پیتزا دادند. از بین آن همه دانش آموز دبستانی حتی یک نفرشان حاضر به خوردن این مواد غذایی در مجلس نشد. همگی آنها را به منزل بردند وقتی از چند نفر پرسیدم چرا همین جا نمی خورید، گفتند: توی خانه همه منتظرند تا با هم بخوریم!

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.