برگزاری دیدار خداحافظی برای محسن ترکی

رئیس کمیته داوران هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: در صورت قطعی بودن خداحافظی محسن ترکی، بازی خداحافظی برای وی برگزار خواهیم کرد.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 15613

برگزاری دیدار خداحافظی برای محسن ترکی


رئیس کمیته داوران هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: در صورت قطعی بودن خداحافظی محسن ترکی، بازی خداحافظی برای وی برگزار خواهیم کرد.


برگزاری دیدار خداحافظی برای محسن ترکیبه گزارش نخست نیوز و به نقل از محسن فریمانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره خداحافظی محسن ترکی از دنیای داوری عنوان کرد: به جرات می‌توان گفت ترکی عیار داوری کشور است و نداشتن وی ضربه بزرگی به داوری ما خواهد بود. ترکی یکی از داوران باارزش خراسانی است که ۱۴ سال جور ما را کشید و ما را سربلند کرد.
وی ادامه داد: صحبت‌های مختلفی شنیده می‌شود و حتی امید کمی وجود دارد که وی به قضاوت بازگردد. امیدواریم این اتفاق بیافتد اما در صورتی که تصمیم ترکی قطعی بوده باشد وظیفه ماست که در قبال وی قدرشناسی داشته باشیم و دیداری برای خداحافظی وی برگزار کنیم.
رئیس کمیته داوران هیات فوتبال خراسان رضوی درباره تعداد داوران خراسانی حاضر در لیگ برتر نیز عنوان کرد: در حال حاضر مرجان‌زاده به عنوان داور وسط و برادران سخندان و مهاجر نیز به عنوان کمک داور در لیگ حضور دارند. البته یک کمک داور دیگر خراسانی نیز در نیم فصل نخست حضور داشت که فدراسیون در دوره‌ای که در کیش برگزار شد به دلایلی، از سهمیه استان‌ها کم کرده و به همین دلیل از وی دعوت نشد.
فریمانی درباره پایان نسل طلایی داوران خراسانی تصریح کرد: متاسفانه این اتفاق افتاده و دیگر چنین افرادی را در خراسان نخواهیم داشت. پرورش چنین نیروهایی نیازمند یک برنامه زمان‌بر و هزینه‌بر است و از لحاظ مالی و آموزشی باید سرمایه گذاری‌های خوبی در بخش پایه شود.
وی افزود: آینده از آن جوان‌هاست و اکثر استعدادهای ما بازنشسته شده‌اند ولی به جای اینکه به دنبال تکرار چنین نسلی باشیم بین خودمان جنگ و دعواست و در فضای مجازی مدام درگیر این حواشی هستیم و خراسان نیز متاسفانه در این زمینه ید طولایی دارد.
داور بازنشسته فوتبال خاطرنشان کرد: چشم انداز روشنی برای آینده نداریم و از لحاظ مالی و اسپانسر که حرف اول را می‌زند با مشکل روبرو هستیم. با این حال مدت کوتاهی است وارد کمیته داوران شده‌ام و سعی خواهیم کرد تا جایی که امکان داشته باشد برای پیشرفت داوری استان تلاش کنیم.

انتهای پیام

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.