استکی: از بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد دارم/ اولین آسیایی هستم که عنوان پدیده لیگ قهرمانان اروپا را کسب کردم

ملی‌پوش ایرانی تیم هندبال دینامو بخارست رومانی گفت: چند پیشنهاد خوب از تیم‌های آلمان، پاری‌سن‌ژرمن فرانسه و بارسلونا اسپانیا دارم که ان شا‌الله بتوانم

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 15620

استکی: از بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد دارم/ اولین آسیایی هستم که عنوان پدیده لیگ قهرمانان اروپا را کسب کردم


ملی‌پوش ایرانی تیم هندبال دینامو بخارست رومانی گفت: چند پیشنهاد خوب از تیم‌های آلمان، پاری‌سن‌ژرمن فرانسه و بارسلونا اسپانیا دارم که ان شا‌الله بتوانم بهترین انتخاب را داشته باشم.


استکی: از بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد دارم/ اولین آسیایی هستم که عنوان پدیده لیگ قهرمانان اروپا را کسب کردمبه گزارش نخست نیوز و به نقل از تسنیم سجاد استکی ملی‌پوش ایرانی تیم هندبال دینامو بخارست رومانی نمایش فوق‌العاده‌ای را در اولین سال حضور خود در لیگ قهرمانان اروپا داشت و توانست عنوان پدیده سال ٢٠١۶ لیگ قهرمانان اروپا را با رای مردم بدست بیاورد.

سجاد استکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درخصوص انتخابش به عنوان پدیده سال ٢٠١۶ لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: خدا را شاکرم که توانستم در اولین تجربه بازی‌هایم در لیگ قهرمانان اروپا این عنوان را کسب کنم و ان شا‌الله بتوانم همیشه در اوج باشم.

وی در ادامه افزود: من اولین آسیایی هستم که توانستم به این عنوان دست پیدا کنم.

استکی درخصوص پیشنهادهای جدیدی که به وی شده، تصریح کرد: چند پیشنهاد خوب از آلمان، پاری‌سن‌ژرمن فرانسه و بارسلونا اسپانیا دارم که ان شا‌الله بتوانم بهترین انتخاب را داشته باشم.

وی در پایان در مورد اینکه عملکردتون چه بازتابی در اروپا داشته و چقدر توجهات را به سمت هندبال ایران برده، خاطرنشان کرد: همه روی هندبال ایران حساب باز کردند و امیدوارم این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.