سود برجام در جیب فرانسه/"پژو" پس از ۶ سال رکورد شکست

گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه اعلام کرد، افزایش فروش خودروهای برند پژو در ایران و ادامه ترمیم بازار خودروی اروپا موجب شد تا این شرکت بهترین عملکرد

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 15751

سود برجام در جیب فرانسه/"پژو" پس از ۶ سال رکورد شکست


گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه اعلام کرد، افزایش فروش خودروهای برند پژو در ایران و ادامه ترمیم بازار خودروی اروپا موجب شد تا این شرکت بهترین عملکرد سالانه خود از سال ۲۰۱۰ تاکنون را به ثبت برساند.


سود برجام در جیب فرانسه/به گزارش نخست نیوز و به نقل از تسنیم گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه اعلام کرد، افزایش فروش خودروهای برند پژو در ایران و ادامه ترمیم بازار خودروی اروپا موجب شده تا میزان تحویل جهانی خودروهای این شرکت در سال گذشته میلادی ۵.٨ درصد افزایش پیدا کند.

این شرکت با انتشار بیانیه ای اعلام کرد، حجم فروش جهانی خودروهای پژو سیتروئن نسبت به ٢.٩٧٢ میلیون دستگاه در سال ٢٠١۵، افزایش یافته و به ٣.١۴۶ میلیون دستگاه رسیده است.

رشد فروش خودروهای پژو سیتروئن در سال ٢٠١۶ موجب شده تا این شرکت بهترین عملکرد سالانه خود از سال ٢٠١٠ تاکنون را به ثبت برساند و برای اولین بار از سال ٢٠١١، از مرز فروش ٣ میلیون دستگاه عبور کرده است.

میزان فروش خودروهای پژو سیتروئن در اروپا ٣.۵۶ درصد و در خاورمیانه و شمال آفریقا ١١٢.٨ درصد رشد داشته که ناشی از لغو تحریم های ایران و افزایش فروش در این کشور بوده است.

میزان فروش خودروهای شرکت پژو در چین و جنوب شرق آسیا ١۵.٩٨ درصد و در منطقه اوراسیا که روسیه را نیز در بر می گیرد، ١٢.۵٨ درصد کاهش یافته است.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.