مسئولان حرمت قلم و قلمداران را رعایت کنند

خانه مطبوعات استان خراسان رضوی با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن ١۴ تیرماه روز قلم، ضمن تبریک این روز به همه قلمداران، اعم ازخبرنگاران، روزنامه نگاران،

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 25094

در پیام خانه مطبوعات خراسان رضوی به مناسبت روز قلم اعلام شد
مسئولان حرمت قلم و قلمداران را رعایت کنند


خانه مطبوعات استان خراسان رضوی با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن ١۴ تیرماه روز قلم، ضمن تبریک این روز به همه قلمداران، اعم ازخبرنگاران، روزنامه نگاران، نویسندگان، مولفان، هنرمندان و غیره؛ تاکید کرد که مسئولان حرمت قلم و قلمداران را رعایت کنند.


مسئولان حرمت قلم و قلمداران را رعایت کنندبه گزارش نخست نیوز : خانه مطبوعات استان خراسان رضوی، در این پیام آمده است: «حضرت خداوند قلم را به سوگند خویش حرمتی چنان بشکوه بخشید که تا همیشه توان به قلمداری و حتی قلم یاری، مباهات کرد. قلم آنگاه که در دایره سوگند خداوندی بر کاغذ می رود و نقشه راه پیشرفت انسانی و اجتماعی را فراهم می کند، فراتر از خون شهید تعریف می شود تا جایگاه قلم های نورآفرین در هندسه ایمان مشخص گردد و مردمان به سوی دعوت قلم، راه یابند.»
در این پیام اضافه شده است: «باری قلم مقدس است و با کلمات نورآفرینی که می نویسد، مورد تکریم خدا قرار می گیرد و حق است تا ما بندگان خدا نیز قلم را حرمتی مضاعف بگذاریم.»
در ادامه این پیام آمده است: «خانه مطبوعات خراسان رضوی، با گرامی داشت قلم و لوح و کلمه، قلم داران را حرمتی مضاعف می گذارد و این روز را به همه قلمداران، اعم ازخبرنگاران، روزنامه نگاران، نویسندگان، مولفان، هنرمندان و... شادباش می گوید و امید دارد آزادی و حرمت قلم های حق جو و حق گو، بیش از گذشته مورد نظر و عمل همگان به ویژه اصحاب حکومت باشد و مسئولان حرمت قلم و قلمداران را رعایت کنند.»
در پایان پیام خانه مطبوعات خراسان رضوی به مناسبت روز قلم آورده شده است: «این حرمت گذاری، نقد را که نماد امروزی و عینی امر به معروف و نهی از منکر می باشد را در جایگاه شایسته خود می نشاند و ارکان حاکمیت را به اصلاح امور برمی انگیزاند. ان شاءالله با حرمت داری قلم، همه ما نقش خویش را در راستای اعتلا و توسعه واجب مظلوم «امر به معروف و نهی از منکر» ایفا کنیم. ان شاءالله»

نظرات

روز قلم مبارک باد

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.