کار پدیده نباید روی زمین بماند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر با وجود عدم تعیین مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز، رسیدگی به مشکلات و مسائل پدیده نباید ر

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 25112

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:
کار پدیده نباید روی زمین بماند


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر با وجود عدم تعیین مدیرعامل گروه شرکت های پدیده شاندیز، رسیدگی به مشکلات و مسائل پدیده نباید روی زمین بماند.


کار پدیده نباید روی زمین بماندبه گزارش نخست نیوز : علی فتحی در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به موانع و مشکلات قانونی پدیده از آغاز این پروژه و در حین حتی انجام آن گفت: تمامی تخلفات و موانع قانونی برای رونق دوباره پروژه های پدیده شاندیز باید تعیین تکلیف شود، در غیر این صورت چنانچه پروژه ها اجرایی شود، دوامی نخواهد یافت.
وی ادامه داد: مشکلات پدیده تنها به تامین اعتبارات مالی ختم نمی شود بلکه مشکلات و معضلات قانونی از قبیل مجوزهای غیر قانونی باید تعیین تکلیف شود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد، دولت باید به کمک دستگاه قضایی تیمی متخصص و کارآمد در جهت مرتفع کردن تمام ابعاد مشکلات پدیده شاندیز از جمله حفظ حقوق و منافع سهامداران ایجاد کند.
وی با تاکید بر اینکه پدیده مسئله ای نیست که با مدت زمان محدود و یک دستور، قابل گشایش باشد، یادآور شد: پدیده ابعاد مختلف و پیچیده ای دارد و برای برون رفت از موانع قانونی آن می بایست دقیق تر عمل کرد.
وی ضمن ابراز امیدواری از جریان موضوع پدیده در مجلس، اظهار کرد: البته مهم ترین ایراد این است که چرا این مجوزهای غیرقانونی در آغاز صادر شد که سبب به تاراج رفتن سرمایه صدها نفر از مردم گردید.
فتحی تاکید کرد: مجلس باید تمامی خلاء های قانونی را بازنگری داشته و بازنویسی کند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به کندبودن پیگیری مشکلات پدیده شاندیز خاطرنشان کرد: به نظر می رسد چنانچه این مسئله با دقت پیگیری شود بهتر از این است که با سرعت انجام شود و مشکلاتی دیگر در پی داشته باشد.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.