در این قطعه از بهشت؛ راهنمای جامع زائران امام رضا(ع)

کتاب «در این قطعه از بهشت» برای نخستین بار در قالب چاپ پنجم توسط به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر شد.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 25662

به‌نشر برای نخستین بار منتشر کرد
در این قطعه از بهشت؛ راهنمای جامع زائران امام رضا(ع)


کتاب «در این قطعه از بهشت» برای نخستین بار در قالب چاپ پنجم توسط به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر شد.


در این قطعه از بهشت؛ راهنمای جامع زائران امام رضا(ع)به گزارش نخست نیوز : «در این قطعه از بهشت» عنوان کتابی است که به‌نشر با همکاری معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی به منظور راهنمایی زائران و آشنایی با برنامه‌ها و فعالیت‎های فرهنگی خدماتی بارگاه منور رضوی و نیز پاسخگویی به سؤالات آنان منتشر کرده است.
این اثر که تهیه و تنظیم آن را اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی بر عهده داشته است، در قطع پالتویی با شمارگان ١٠٠٠ نسخه منتشر و با قیمت ١۵٠ هزار ریال روانه بازار نشر شده است.
این اثر ٢٢۴ صفحه‌ای در قالب هشت فصل با نام‌های خورشید طوس(آشنایی با امام رضا(ع))، شرط حضور(احکام زائر)، رسم حضور(آداب زیارت)، در این قطعه از بهشت(آشنایی با حرم مطهر رضوی)، اطلاعات ضروری، خدمات رفاهی و بهداشتی، فعالیت‌ها و برنامه‎های فرهنگی حرم مطهر رضوی و راهنمای مشهد مقدس به چاپ رسیده است.
به‌نشر «در این قطعه از بهشت» را که حاوی نقشه حرم مطهر رضوی و مطالب مورد نیاز و ضروری زائران بارگاه منور رضوی است، با همکاری معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی منتشر کرده است.
علاقه‎مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و مشاهده محصولات انتشارات آستان قدس رضوی می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمایندگی‎های سراسر کشور مراجعه کنند. همچنین سامانه پیامکی به شماره ٣٠٠٠٣٢٠٩ یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.