نهضت امام خمینی (ره) با استقامت خانواده شهدای مدافع حرم پویاتر می‌شود

عابدین عابدی مقدم گفت: خانواده های شهدای مدافع حرم با صبر و استقامت نهضت انقلاب اسلامی را ادامه می دهند

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 25663

نهضت امام خمینی (ره) با استقامت خانواده شهدای مدافع حرم پویاتر می‌شود


عابدین عابدی مقدم گفت: خانواده های شهدای مدافع حرم با صبر و استقامت نهضت انقلاب اسلامی را ادامه می دهند


نهضت امام خمینی (ره) با استقامت خانواده شهدای مدافع حرم پویاتر می‌شودبه گزارش نخست نیوز :مدیر کل بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی در دیدار با خانواده شهیدان مدافع حرم سید عبدالله حسینی ، سید برات سلطانی و مرتضی رجبی گفت: خانواده های شهدای مدافع حرم با صبر و استقامت و پیروی از ولایت مطلقه فقیه، نهضت امام خمینی (ره) را پویاتر می‌کنند.

عابدین عابدی مقدم تصریح کرد: شهدا با انتخاب راه حق و حقیقت، دوستی با اهل بیت(ع) را برای خود برگزیدند و شهدا به آرزوی خود یعنی شهادت رسیدند و برابر آیات قران کریم زنده و جاویدان هستند.

وی خاطر نشان کرد: شهدا و ایثارگران ما با حضور خود در دفاع از حرم اهل بیت با جانفشانی و ایثارگری‌ که از خود نشان دادند رسالت خود را به انجام رساندند و ولایتمداری، استقامت، صبر و بردباری شما خانواده‌ها در راستای پایداری نهضت انقلاب اسلامی بوده و قابل تحسین است.

مدیر کل بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی بیان کرد: شهدای مدافع حرم ما در میدان نبرد با تکفیری‌ها و داعشی‌ها، مردانه ایستادند و حماسه‌آفرینی و در راه خدا ایثار و جانفشانی کردند و نگذاشتند که ولی فقیه زمانشان تنها بماند و همه ما وظیفه داریم تا ادامه دهنده راه آنها باشیم.

گفتنی است شهيدان مدافع حرم سيد عبدالله حسينی، مرتضي رجبي و سيد برات سلطاني در یک فروردین ١٣۶٣،٧٠و۶٣ چشم به جهان گشودند که در نبرد حق علیه باطل در سوریه در ١۴ و٢١ فروردین١٣٩۵ و ١۵ اردیبهشت ١٣٩۴ به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.