هفتمین اجتماع عظیم صادقیون در مشهد برگزار می‌شود

رئیس شورای هیئات مذهبی خراسان رضوی گفت: هفتمین اجتماع عظیم صادقیون همزمان با سراسر کشور در مشهد برگزار می‌شود.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 25665

رئیس شورای هیئات مذهبی خراسان رضوی:
هفتمین اجتماع عظیم صادقیون در مشهد برگزار می‌شود


رئیس شورای هیئات مذهبی خراسان رضوی گفت: هفتمین اجتماع عظیم صادقیون همزمان با سراسر کشور در مشهد برگزار می‌شود.


هفتمین اجتماع عظیم صادقیون در مشهد برگزار می‌شودبه گزارش نخست نیوز: حجت‌الاسلام حسن صباغیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: همزمان با سالروز شهادت مظلومانه رئیس مذهب تشیع، صادق آل محمد(ص)، حضرت امام جعفرصادق(ع) هفتمین اجتماع عظیم صادقیون همزمان با سراسر کشور در مشهد برگزار می‌شود.
وی افزود: در این اجتماع عظیم که راس ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۲۹ تیر ماه برگزار می‌شود، همچون سنوات قبل جمع کثیری از مشتاقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در عرصه میدان شهدا مشهد گرد هم می‌آیند و به عزاداری و سینه‌زنی می‌پردازند و در ادامه جمعیت عزاداران حاضر در این مراسم در حین عزاداری جهت عرض تسلیت به محضر مبارک ولی نعمتمان، حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) به سمت حرم مطهر رضوی حرکت می‌کنند.
رئیس شورای هیئات مذهبی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در پایان این مراسم آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی و در جمع عزاداران اجتماع عظیم صادقیون سخنرانی می‌کند.
صباغیان گفت: در طول مسیر این اجتماع هم حاضران عزاداری‌ای دسته‌ جمعی خواهند داشت و مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) احمد واعظی و جعفر ملائکه هم به عزاداری و مرثیه‌سرایی در وصف ششمین پیشوای شیعیان می‌پردازند.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.