تاخیر ۲۴ ساعته کریمی در استعفا از نفت

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در حاشیه تمرین این تیم اعلام کرد مسئولان نفت فقط تا فردا وقت دارند وضعیت تیم را مشخص کنند.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 25674

تاخیر ۲۴ ساعته کریمی در استعفا از نفت


سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در حاشیه تمرین این تیم اعلام کرد مسئولان نفت فقط تا فردا وقت دارند وضعیت تیم را مشخص کنند.


تاخیر ۲۴ ساعته کریمی در استعفا از نفتبه گزارش نخست نیوز : علی کریمی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در حاشیه تمرین امروز «دوشنبه» این تیم گفت: سوپر جام بازی است که تیم برنده با یک مسابقه جام می‌گیرد. خودم بیشتر به دنبال این هستم که بازی جذابی انجام شود که در حد قهرمانان فصل باشد. یک بازی که در خور شان ٢ قهرمان باشد. در نهایت هم هر تیمی که از فرصت‌هایش استفاده و بهتر بازی کند، برنده بازی می‌شود. دیدار مقابل پرسپولیس لذت بخش است و خودم پیشنهاد بازی در ورزشگاه آزادی را دادم تا دوباره هواداران سرخ پوش را ببینم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: اراده‌ای برای رفع مشکلات در مسئولان باشگاه نفت تهران نمی‌بینم، اما فقط بخاطر شخصی که نمی‌توانم نامش را ببرم تا فردا ظهر به آن‌ها مهلت دادم. اول اینکه، مسئولان باشگاه نفت تهران باید تعیین تکلیف کنند. اخلاق من طوری است که نمی‌توانم در تیمی کار کنم که به کسی بدهکار باشد. همه کسانی که در این تیم بودند، برای نفت تهران زحمت کشیدند و برایش وقت گذاشتند. باید حق‌وحقوق آن‌ها پرداخت شود. دوم، باید حق‌وحقوق بازیکنانی که امسال در این تیم هستند پرداخت شود. بازیکنی که از نظر مالی استرس داشته باشد، نمی‌تواند از نظر فنی خوب عمل کند. این یک خواسته طبیعی است، ما نه زیاده‌خواه هستیم، نه بیشتر می‌خواهیم و نه کمتر، بلکه حق خودمان را می‌خواهیم. امیدوارم تا فردا همه چیز مشخص شود.

سرمربی نفت تهران خاطرنشان کرد: ما نماینده اصلی کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و در پلی‌آف حضور نداریم، بلکه مستقیما در این مسابقات شرکت می‌کنیم. مسئولان باشگاه خودشان باید نگران این تیم باشند. تیم ما، تیم دولتی نیست و به صورت خصوصی اداره می‌شود. امیدوارم چه ما باشیم و چه هر شخص دیگر، بتوانند با صاحبان باشگاه نفت تهران همکاری کنند. می‌دانیم همه جا کم‌وکسری وجود دارد. حتی بازیکنان تیم قهرمان هم بخشی از قرارداد خودشان را نگرفته‌اند، اما باید تعامل و هم‌فکری شود. امیدوارم این تیم با با هر شخصی، فصل را خوب شروع کند و اتفاقات خوبی در نفت تهران بیفتد.

او خاطر نشان کرد: بازیکنان نفت تهران فردا «سه شنبه» برای انجام تست‌های پزشکی به ایفمارک مراجعه می‌کنند و بعد از آن قرار شده است مسئولان باشگاه وضعیت ما را مشخص کنند.

علی کریمی در ادامه گفت: اگر ماندنی شدم سعی می‌کنم بهترین نتایج را بدست آورم، اما باید به این موضوع هم توجه کنیم که زمان زیادی را از دست داده ایم و وقتی که اکثر تیم‌ها در اردو بودند و بازی‌های تدارکاتی برگزار می‌کنند، ما زمان را از دست دادیم. سعی می‌کنیم تا هفته سوم یا چهارم این عقب ماندگی را جبران کنیم.

سرمربی نفت تهران افزود: هر شخصی هم جای من بیاید، نمی‌تواند ۲۰ بازیکن جدید با خودش بیاورد. او هم مجبور است با این بازیکنان پیش برود. این بازیکنان، بازیکنان نفت تهران هستند و قرارداد دارند. نفت تهران امسال در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و به همین خاطر، بازیکنان زیر ذره‌بین هستند و دوست دارند دیده شوند. اگر خوب کار کنند، می‌توانند سال آینده، سرنوشت خوبی داشته باشند. به هر حال سال جام جهانی هم هست و انگیزه‌های زیادی وجود دارد.

علی کریمی تصریح کرد: در اروپا هیچ مربی حتی گواردیولا هم قول قهرمانی نمی‌دهد و نمی‌دانم چرا در ایران مد شده است که از مربیان قول قهرمانی گرفته می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در واکنش به خبر لغو دربی ۸۵ گفت: خبر لغو اینگونه مسابقات چیز جدیدی نیست و اگر این بازی‌ها برگزار شود، تعجب دارد.

کریمی در پایان گفت: دیدار جام حذفی به خاطر کیفیت پایین زمین خرمشهر در این ورزشگاه برگزار نشدزیرا ممکن بود شرایط نامساعد زمین باعث آسیب دیدگی بازیکنان شود.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.