نمایشگاه توانمندی‌های خراسان رضوی و کرمان برگزار می‌شود

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد با اشاره به انعقاد تفاهمنامه همکاری با استان کرمان گفت: در راستای این تفاهمنامه، نمایشگاه توانمندی‌های استان‌های خرا

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 25686

در راستای تعاملات نمایشگاهی
نمایشگاه توانمندی‌های خراسان رضوی و کرمان برگزار می‌شود


مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد با اشاره به انعقاد تفاهمنامه همکاری با استان کرمان گفت: در راستای این تفاهمنامه، نمایشگاه توانمندی‌های استان‌های خراسان رضوی و کرمان به میزبانی هر دو استان برپا می‌شود.


نمایشگاه توانمندی‌های خراسان رضوی و کرمان برگزار می‌شودبه گزارش نخست نیوز : احسان ارکانی در جمع خبرنگاران، درباره انعقاد این تفاهمنامه همکاری اظهار کرد: براساس این تفاهمنامه همکاری مشترک بین استان کرمان و نمایشگاه بین‌المللی مشهد، بنا است توانمندی‌ها و ظرفیت‌های استان کرمان در قالب یک نمایشگاه از ٢۵ تا ٢٨ مهرماه در مشهد، در معرض دید قرار گیرد و متقابلا نمایشگاه توانمندی‌های خراسان رضوی در آینده‌ای نزدیک در استان کرمان برگزار می‌شود.
ارکانی با بیان اینکه برپایی نمایشگاه‌های مشترک با استان‌های دیگر، زمینه تعامل و همکاری را افزایش خواهد داد، گفت: استان کرمان در این نمایشگاه، توانمندی های خود در زمینه های اقتصاد، کشاورزی، صنعت، گردشگری و صنایع دستی را به نمایش می‌گذارد.
وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در فضایی به مساحت سه هزار متر مربع و همزمان با هشتمین نمایشگاه خدمات شهری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برپا خواهد شد.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.