شهری شاد و آباد در شورای پنجم شهر مشهد می‌سازیم

عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد گفت: در شورای پنجم شهر مشهد شهری شاد و آباد برای زائران و مجاوران امام رضا(ع) خواهیم ساخت.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 28361

عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد:
شهری شاد و آباد در شورای پنجم شهر مشهد می‌سازیم


عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد گفت: در شورای پنجم شهر مشهد شهری شاد و آباد برای زائران و مجاوران امام رضا(ع) خواهیم ساخت.


شهری شاد و آباد در شورای پنجم شهر مشهد می‌سازیمبه گزارش نخست نیوز: شهناز رمارم در سومین جشن استقبال از مهر انجمن ما هم بازی، اظهار داشت: ۱۵ عضو شورای شهر مشهد از اول شهریور ماه ۹۶ کار خود را آغاز کردند و می‌خواهند که شهری شاد و آباد برای زائران و مجاوران امام رضا(ع) بسازند.
وی افزود: از شما دانش‌آموزان و فرزندان این مرز و بوم که آینده‌سازان جامعه هستید می‌خواهیم که با درس خواندن خود علم کافی در مسیر خدمت به مردم را به درستی بیاموزید و از تجربه معلمان خود نهایت بهره و استفاده را در جهت خدمت شایسته به مردم ببرید.
عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد در رابطه با مهمترین هدف نمایندگان مردم در شورای پنجم، خاطرنشان کرد: می‌خواهیم که در شورای پنجم با مدیریتی درست در حوزه شهری عملکردی شایسته در جهت ساختن‌ یک شهر شاد و با نشاط داشته باشیم و در این مسیر از عموم مردم به‌ویژه نخبگان می‌خواهیم که ما را در این مسیر یاری کرده و دانش خود را در مسیر توسعه شهری در اختیار نمایندگان خود در شورای پنجم قرار دهند.
سیدهادی فرجادپزشک مدیرعامل انجمن ما هم بازی، اظهار داشت: همه اعضای انجمن با هم بازی با تلاشی جمعی سعی در کار خیرخواهانه به نفع کودکان حاشیه شهر و محروم منطقه های تحت پوشش دارند.
وی افزود: در جهت ثبت قانونی این مجموعه مکاتباتی با استانداری، فرمانداری، بهزیستی و دیگر مجموعه‌های مرتبط داشته‌ایم و همه موافقت کرده‌اند به غیراز بهزیستی که اعلام کرده که رشته تحصیلی اعضا غیرمرتبط با این نوع فعالیت است.
وی افزود: همه فعالیت‌های انجام شده به‌ شکل عام‌المنفعه است
وی افزود: بسیاری از خیریه های بزرگ خواسته اند که تشکل خیرخواهانه ما هم بازی زیرمجموعه یک مجموعه دیگر قرار بگیرند اما اعضای انجمن خواستار تبدیل شدن این مجموعه به عنوان یک NGO مردمی مستقل هستند.
مدیرعامل انجمن ما هم بازی با گلایه از بی‌مهری‌های مسئولان بیمارستان تخصصی کودکان مشهد، خاطرنشان کرد:
بیمارستان دکتر شیخ که بیمارستان تخصصی کودکان است برای بازدید از اعضاازاین مجموعه ،شرط خریدن کولربرای آمفی تاتر بیمارستان را گذاشتند، که برای این انجمن قابل فراهم‌کردن نبود و از طرفی نیز مورد پذیرش نیست که یک تشکل خیریه کودکان برای تجهیز بیمارستان،کولر تهیه کند .
فرجادپزشک با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در انجمن ما هم بازی در مدت سه سال فعالیت این مجموعه، بیان کرد: در یک سال اخیر ۱۷ طرح اجرا شد و از جمله اقدامات اجرا شده می‌توان به تهیه ۷۸ کاپشن، ۴۵ شال و کلاه و ۶۵ جفت جوراب در قالب طرح توزیع لباس گرم در زمستان گرم با همدلی هم، توزیع ۶۱ سبد میوه و آجیل شب یلدا در قالب طرح یلدایی به سرخی انار و شیرینی لبخند، توزیع ۱۰۰ عدد بن لباس هر یک به ارزش ۵۰۰ هزار ریال، ۸۰ دست لباس و ۱۳ جفت کفش در قالب طرح سین هشتم سخاوت، توزیع ۹۰ بسته غذایی در شب‌های ماه مبارک رمضان در قالب طرح نان بود، سبزی بود، کاسه داغ محبت بود، تهیه ۴۷۰ بسته انواع لوازم‌التحریر، کیف و کتب درسی دانش‌آموزان در قالب طرح تهیه ۳۰۰ بسته لوازم‌التحریر با کمک خیران‌ نیک‌اندیش و غیره اشاره کرد و در مجموع ۱۷ طرح اجرا شده بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شد.
ریحانه مقدم رئیس هیئت مدیره انجمن ما هم بازی، اظهار داشت: یک سال دیگر با حمایت خیران‌نیک‌اندیش کمک به کودکان محروم مناطق حاشیه شهر داشتیم و قطعاً اگر حضور حامیان نبود اقدام مناسبی در جهت خدمت به دانش‌آموزان محروم انجام نمی شد.
وی افزود: کاهش آسیب اجتماعی در کودکان و بهبود شرایط زندگی آن‌ها مهمترین هدف فعالیت‌های انجمن ما هم بازی است.
رئیس هیئت مدیره انجمن ما هم بازی با اشاره به تهیه بسته‌های تحصیلی دانش‌آموزان محروم، بیان کرد: تعداد ۳۸۰ بسته تحصیلی در آستانه سال تحصیلی در اختیار دانش‌آموزان محروم مناطق حاشیه شهر مشهد قرار گرفت.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.