۵ مورد تخلف در نحوه هزینه‌کرد تسهیلات بانک توسعه تعاون مشاهده شده است

رئیس اداره نظارت بر تسهیلات بانک توسعه تعاون گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵ مورد تخلف در نحوه هزینه کرد تسهیلات پرداختی این بانک به متقاضیان مشاهده شده

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 28365

رئیس اداره نظارت بر تسهیلات بانک توسعه تعاون:
۵ مورد تخلف در نحوه هزینه‌کرد تسهیلات بانک توسعه تعاون مشاهده شده است


رئیس اداره نظارت بر تسهیلات بانک توسعه تعاون گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵ مورد تخلف در نحوه هزینه کرد تسهیلات پرداختی این بانک به متقاضیان مشاهده شده که طبق قانون برخورد شده است.


۵ مورد تخلف در نحوه هزینه‌کرد تسهیلات بانک توسعه تعاون مشاهده شده استبه گزارش نخست نیوز :روح‌الله احسانی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه، اظهار داشت: ۱۰ نیرو در اداره نظارت بر تسهیلات بانک توسعه تعاون مشغول به کار هستند و بر ۷۱۵ طرح نظارت دارند تا تسهیلات اعطایی در خارج از موضوع هزینه نشود.
وی افزود: چنانچه تسهیلات خارج از موضوع هزینه شود تذکر لازم داده شده و مواردی که سرپیچی کردند به مراجع قضایی معرفی شدند.
رئیس اداره نظارت بر تسهیلات بانک توسعه تعاون از ابتدای امسال تاکنون ۵ مورد تخلف در نحوه هزینه کرد تسهیلات پرداختی این بانک به متقاضیان مشاهده شده که طبق قانون برخورد شده است، خاطرنشان کرد: تسهیلات در ۵ تا ۶ مرحله پرداخت می‌شود و در هر مرحله نظارت لازم صورت می‌پذیرد و در هر مرحله هرگونه تخلفی که ملاحظه گردد ابتدا تذکر لازم داده می‌شود و در صورت عدم توجه مراتب به شکل حقوقی پیگیری می‌شود.
احسانی گفت: خراسان رضوی جزو استان‌های برتر کشور در نظارت‌های صورت گرفته توسط ناظران اداره نظارت بر تسهیلات بانک توسعه تعاون بوده و هیچگونه تخلفی از این استان گزارش نشده است.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.