۷ شرکت جهت در مناقصه فاز ۲ هتل پدیده اعلام حضور کردند

مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز گفت: از مجموع ۷ شرکت حاضر در مناقصه فاز ۲ هتل پدیده ۲ شرکت تک پیشنهاد ۱۰۰ درصد نقد و ۵ شرکت هم ۲ پیشنهاد ۱۰۰ درصد

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 35132

مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز:
۷ شرکت جهت در مناقصه فاز ۲ هتل پدیده اعلام حضور کردند


مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز گفت: از مجموع ۷ شرکت حاضر در مناقصه فاز ۲ هتل پدیده ۲ شرکت تک پیشنهاد ۱۰۰ درصد نقد و ۵ شرکت هم ۲ پیشنهاد ۱۰۰ درصد نقد و ۷۵ درصد نقد و ۲۵ درصد تهاتر را داده بودند.‌


۷ شرکت جهت در مناقصه فاز ۲ هتل پدیده اعلام حضور کردند

به گزارش نخست نیوز،ابوالفضل انتظاری در نشست خبری خود با اصحاب رسانه که با موضوع بازگشایی و انتخاب پیمانکار فاز ۲ هتل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز برگزار شد، اظهار داشت: همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر فاز ۲ هتل این مجموعه بازگشایی شد و مناقصه آن در میان پیمانکاران برگزار شد.
وی افزود: این فاز شامل نصب اسکله، سقف و اجرای بتنی بوده و به ۲۱ شرکت ذی‌صلاح دعوت نامه ارسال شد که از این تعداد ۷ شرکت اعلام حضور کردند و مابقی به دلیل عدم امکان شرایط حضور انصراف دادند.
مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز با بیان اینکه برآورد رقم مناقصه ۱۳۴ میلیارد ۵۰۰ میلیون ۱۱۴ هزار و ۹۳۰ ریال بوده است، خاطرنشان کرد: در این رابطه ۴ پیشنهاد نقدی ۱۰۰، ۷۵، ۵۰ و ۲۵ درصدی همراه با تهاتر باقی مانده را در قالب ۲۵، ۵۰ و ۷۵ درصدی داشته‌ایم و پاکت‌ها هم در ۳ دسته الف، ب و ج و متناسب با نوع پیشنهادات تقسیم شده است.
انتظاری تصریح کرد: از مجموع ۷ شرکت حاضر در مناقصه ۲ شرکت تک پیشنهاد ۱۰۰ درصد نقد و ۵ شرکت هم ۲ پیشنهاد ۱۰۰ درصد نقد و ۷۵ درصد نقد و ۲۵ درصد تهاتر را داده بودند و پیشنهادات ۵۰ درصد نقد و ۵۰ درصد تهاتر و همچنین ۲۵ درصد نقد و ۷۵ درصد تهاتر را نداشتیم. وی تاکید کرد: خوشبختانه اعتبار لازم تحقق یافته و به موجب تایید ضمانت‌نامه‌ها مبالغ آن تخصیص می‌یابد و در گام بعد هم فاز ۳ هتل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز را خواهیم داشت.
مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز با اشاره به اینکه طبق تصمیمات صورت گرفته برنده مناقصه در ایام نوروز ۹۷ تعطیلی نخواهد داشت، بیان کرد: همچنین برنده مناقصه پس از گرم شدن هوا باید به‌صورت دو شیفت کار کند تا عقب‌ماندگی‌ها جبران شود و ریال به ریال طبق قرارداد موجود در کنسرسیوم باید هزینه شود.
انتظاری با اشاره به اینکه فاز ۱۱ تا ۱۹ تجاری را هم داریم، گفت: به زودی فاز ۱۱ این مناقصه هم برگزار شده و برنده آن اعلام خواهد شد.
وی افزود: بسیاری از بارگذاری‌های پروژه‌های ساخت و ساز در مجموعه پدیده مربوط به دوره اول مدیریتی بوده که برخی‌ها پیشرفت ۱۰۰ درصدی و برخی دیگر ۷۰، ۵۰، ۳۰، ۱۰ و ۵ درصدی داشتند و حتی برخی موارد نیز صفر درصد بود.
مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز با بیان اینکه در حال حاضر در اکثر پروژه‌های تعریف شده مجوزهای قانونی آن دریافت شده است، خاطرنشان کرد: در قالب کنسرسیوم بانکی اختصاص یافته خط مالی آپارتمان‌های بلند مرتبه و ۶۴ میلیارد تومان از قسط اول در ۲ مرحله تخصیص یافته که در مرحله اول به‌صورت ۱۰۰ درصد و در مرحله دوم به‌صورت ۷۰ درصد به پیمانکاران پرداخت شده و ۳۰ درصد مابقی پس از تایید مدارک و اتمام پیشرفت فیزیکی معین شده تخصیص می‌یابد.
انتظاری تصریح کرد: آخرین وضعیت گزارش مالی گروه شرکت‌های پدیده شاندیز در سامانه ثناپ قرار گرفته تا همه چیز شفاف باشد.
وی تاکید کرد: برای ورود به فرابورس گزارش بازرسی، صورت وضعیت مالی و اطلاعات سهامداران به‌روز شده و از مشاوره مشاوران هم استفاده شد و روز گذشته جلسه‌ای با مسئولان سازمان بورس و فرابورس در تهران بازدید شد و مسئولان و نمایندگان این مجموعه به زودی بازدیدی از مجموعه پدیده شاندیز خواهند داشت.
مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز ادامه داد: در حال حاضر حدود ۳۰ مشاور با مجموعه پدیده شاندیز همکاری دارند و اصرار ما سرعت در فعالیت‌های اجرایی طرح‌ها و پروژه‌ها داشته باشیم و قبل از نوروز ۹۷ چند مجموعه از جمله هاپیر مارکت، واحدهای تجاری، پیست یخی، ۱۲ رستوران در حاشیه خیابان سنگ‌ فرش، پیست دوچرخه‌سواری اطراف خیابان سنگ فرش، برپایی نمایشگاه معرفی المان‌های هنری مجموعه پدیده شاندیز از جمله سنگ فرش و غیره آماده بهره‌برداری خواهد بود و نوروز متفاوتی در این مجموعه خواهیم داشت.
انتظاری با بیان اینکه هر یک سهم اسمی به ۶ سهم تبدیل شد، گفت: هر یک سهم گذشته معادل ۶ سهم امروزی است و اکنون میزان خرید سهام افزایش یافته که رشد خوب قیمت‌ها را هم به همراه داشته است و هر سهم ۹۴۳ تومانی که خریدار نداشت و در بازار غیررسمی و بدون پشتوانه مالی به ۴۵۰ تومان فروش می‌شد اکنون به ۲۶۰۰ تومان آن هم در بازار رسمی و با پشتوانه مالی رسیده است و اکنون پروژه‌های گروه شرکت‌های پدیده شاندیز رو به رونق است.
وی افزود: در پروژه‌های بلند مرتبه ۸۰۰ نفر، تجهیز ۱۸۰ نفر و بهره‌برداری ۳۰۰ نفر به‌صورت مستقیم مشغول به کار شده‌اند که حدود ۱۵۰۰ نفر می‌شود و به ازای هر اشتغال مستقیم ۳ تا ۴ اشتغال غیرمستقیم ایجاد شده است.
مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز بیان کرد: مجموعه فعالیت‌های صورت گرفته موجب افزایش امیدبخشی و امیدآفرینی در میان سهامداران و سرمایه‌گذاران شده و پس از ۳ سال هر روز شاهد تهاترهایی جهت وصول مطالبات داریم و عدد و رقم‌ها در صورت‌حساب‌های مالی موجود است.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.