افتتاح جشنواره لوازم خانگی پدیده شاندیز

همزمان با ٢٢ بهمن و سی‌ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نمایشگاه لوازم خانگی در هایپر مارکت مجموعه پدیده شاندیز با تخفیفات ویژه افتتاح شد.

  • امتیاز به مطلب (2) نفر

شماره خبر : 35358

همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاد:
افتتاح جشنواره لوازم خانگی پدیده شاندیز


همزمان با ٢٢ بهمن و سی‌ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نمایشگاه لوازم خانگی در هایپر مارکت مجموعه پدیده شاندیز با تخفیفات ویژه افتتاح شد.


افتتاح جشنواره لوازم خانگی پدیده شاندیز

به گزارش نخست نیوز، مدیر جشنواره لوازم خانگی پدیده گفت: هدف این جشنواره کمک کردن به مدیریت جدید پدیده بوده که تصمیم به ساخت و تکمیل این پروژه عظیم گرفتند. حدود ١٧ برند در این نمایشگاه شرکت کردند و با بیش از سه و نیم میلیارد تومان سرمایه‌گذاری انواع کالا با نحوه‌های مختلف فروش را با قیمت درب کارخانه فراهم کرده‌ایم و حتی قسمتی برای خرید لیزینگی فراهم کردیم که با کارت خرید مشتریان بتوانند خرید خود را انجام دهند.
کریم بیت‌الامانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما افزود: تمام این اقدامات انجام شده تا مردم خرید خوبی از پدیده داشته باشند و نقش پدیده در این زمینه غیرقابل انکار است. ما در خاورمیانه پروژه‌ای با مساحت ۵٠هزار متر تجاری نداریم. ما در سطح شهر هم مجتمعی نداریم که با مغازه‌های ۵٠٠ تا هزار متری بتواند همه نیازهای افراد را پوشش دهد، اما پدیده بخوبی توانسته این کار را انجام دهد.
بیت‌الامانی ادامه داد: بزودی نیز شاهد افتتاح هایپر مارکت فامیلی خواهیم بود که ١٨٠ قلم که خودشان تولید می‌کنند را در این هایپرمارکت به فروش می‌رسانند و پدیده توانسته این انگیزه را در این شرکت بزرگ ایجاد کند تا به مردم شاندیز خدمت‌رسانی کند و البته با قرعه‌کشی‌های مختلف برای مردم نیز انگیزه حمایت از این شرکت را ایجاد کرده است. این هایپرمارکت ٢۵٠ نفر نیرو نیز جذب کرده که نشان از اشتغال‌زایی مناسب این شرکت برای مردم منطقه دارد.
وی تصریح کرد: در راستای این نوع اقدامات به زودی برندهای معروف ایران را به پدیده می‌آوریم تا سرمایه‌گذاری بلند مدتی را در این پروژه انجام دهند و تمام کارخانه‌های بزرگ اینجا دفتر داشته باشند.
بیت‌الامانی ابراز کرد: الان در حال تجهیز سالنی به مساحت٨ هزار متر در این پروژه هستیم تا کل تولیدکنندگان کشور اینجا غرفه داشته باشند، این جا می‌تواند مکانی برای ارسال کالاهای ایرانی به آسیای میانه باشد و کشورهای این حوزه می‌توانند برای ارتباط با تمام کارخانه‌جات بزرگ ایرانی به این مکان مراجعه کنند.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.