اولین دبیرکل حزب همت انتخاب شد

شورای مرکزی حزب همدلی مردم تهران (همت)، برای مدت ۲ سال اولین دبیرکل خود را انتخاب کردند.

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 35414

اولین دبیرکل حزب همت انتخاب شد


شورای مرکزی حزب همدلی مردم تهران (همت)، برای مدت ۲ سال اولین دبیرکل خود را انتخاب کردند.


اولین دبیرکل حزب همت انتخاب شد

به گزارش نخست نیوز،سیداحمد نبوی با رای قاطع ۱۳ عضو شورای مرکزی این حزب نوپا و اعتدال‌گرا‌ به عنوان دبیرکل انتخاب شد.

حزب همدلی مردم تهران (همت) اخیرا از کمیسیون ماده ۱۰ احزاب وزارت کشور مجوز فعالیت در محدوده استان تهران را دریافت کرده و اولین حزب تخصصی در حوزه پایتخت است که در دولت دوازدهم مجوز فعالیت گرفته است.

سید احمد نبوی دبیرکل حزب همدلی مردم تهران (همت) در نشست خبری خود اظهار داشت: برنامه تولید پیشنهاد برای دولت مستقر داریم و به جنگ دولت نیامده‌ایم که برای کمک به دولت آمده‌ایم و در صورت فهم همه گونه، دولت اگر علاقه دارد ما علاقه‌مند خدمت به دولت و شهرداری هستیم.

وی افزود: چالش جدی با احزاب به معنای جنگ با احزاب نیست و ما اجازه نقد محترمانه دولت و مجلس را داریم که این حق قانونی مردم است.

نبوی بابیان اینکه هفته دیگر کمیته‌های حزب همت شکل خواهد گرفت، گفت: امید است گفتمان اقتصادی خود را در بهار ۹۷ ارائه کنیم.

دبیرکل حزب همت بابیان اینکه در حوزه اقتصادی و حوزه اقتصاد مقاومتی حرف داریم، تصریح کرد: گفتمان اقتصادی ما در بهار سال آینده آماده و ارائه خواهد شد.

وی ضمن اشاره به اینکه مبنای حزب سیاست است اما سیاستی که بر مبنای برنامه برای آینده کشور باشد، اظهار داشت: با دلیل موجه درخواست حزب برای استان تهران کردیم و می‌خواهیم واقعی باشیم و پایلوت خود را استان تهران گذاشتیم و درخواستمان در این استان بوده است.

نبوی ادامه داد: می‌خواهیم در دو سال آینده در تهران تقویت‌شده و از استان‌ها درخواست حوزه استانی دهیم و این روند در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب سهل‌الوصول ست.

دبیرکل حزب همت بابیان اینکه از اواخر بهار آمادگی این را داریم که اعلام عضوگیری کنیم، اظهار داشت: پیشنهاد خروج پایتخت سیاسی از تهران راداریم چون جمعیت ۱۲ میلیونی تهران و کارخانه‌ها راه تنفس را بسته‌اند.

نبوی ضمن تأکید بر اینکه با نگاه مثبت به زحمات هر دو جریان اصلی کشور نگاه می‌کنیم، تصریح کرد: مردم از عملکرد دو جریانم اصلی کشور راضی نیستند و هر دو جریان باید فعالیت خود را در سه دهه گذشته آسیب‌شناسی کرده و به مردم پاسخگو باشند.

وی در پایان تأکید کرد: به صلاح ما نیست به این زودی به عرصه قدرت برسیم. در انتخابات آینده دولت و مجلس انتظار دستاورد نداریم چون تازه تأسیس هستیم.

نظرات

ان شا ءالله که در راستای اهداف نظام گام بردارند.همه عالی هستند

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.