ارزش سهام شرکت توسعه انبیه پدیده شاندیز به میزان ۴۰ درصد قیمت اسمی افزایش یافت

مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز گفت: از محل مطالعات شرکت توسعه انبیه افزایش سرمایه دوم پیشنهاد شد و این افزایش سهام به میزان ۴۰ درصد قیمت اسمی و م

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 36027

مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز:
ارزش سهام شرکت توسعه انبیه پدیده شاندیز به میزان ۴۰ درصد قیمت اسمی افزایش یافت


مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز گفت: از محل مطالعات شرکت توسعه انبیه افزایش سرمایه دوم پیشنهاد شد و این افزایش سهام به میزان ۴۰ درصد قیمت اسمی و معادل ۴۵۰ میلیارد تومان بوده که به تصویب مجمع هم رسید.


ارزش سهام شرکت توسعه انبیه پدیده شاندیز به میزان ۴۰ درصد قیمت اسمی افزایش یافت

به گزارش نخست نیوز، ابوالفضل انتظاری در نشست خبری خود با اصحاب رسانه، اظهار داشت: شرکت ابنیه جزو اصلی‌ترین شرکت‌های گروه شرکت‌های پدیده شاندیز بوده و بیشترین سهام مردمی مربوط به این شرکت بوده است.
وی افزود: شرکت انبیه باید سالانه یک مجمع عمومی و عادی داشته باشد و مجموع عمومی سال ۹۷ در ۴ ماهه نخست این سال برگزار خواهد شد و در آن جلسه درخصوص سیاست‌های کلان یک ساله تصمیم‌گیری خواهد شد.
مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز با بیان اینکه در شرکت انبیه اخیراً مصوبه‌ای داشتیم که اختیارات به مدت ۵ سال به هیئت مدیره واگذار شد، خاطرنشان کرد: در دو ماه قبل افزایش اسمی ۵۰۰ درصدی سهام انبیه را داشتیم و هر سهم به ۶ سهم تبدیل شد و این اقدام موجب افزایش قیمت معاملاتی سهام شد؛ همچنین از محل مطالعات شرکت توسعه در انبیه افزایش سرمایه دوم پیشنهاد شد که لازمه آن تصویب از سوی مجمع بود و طبق قانون تجارت آگهی دادیم و امروز از فعالان بورس دعوت به عمل آمد.
انتظاری تصریح کرد: این افزایش سرمایه به میزان ۴۰ درصد قیمت اسمی و معادل ۴۵۰ میلیارد تومان بوده که به تصویب مجمع هم رسید و رقم مجموع به ۱۵۷۵ میلیارد تومان خواهد رسید و تعداد سهام هم به ۱۵ میلیارد و ۷۵۰ میلیون سهم خواهد رسید و مجمع اختیارات کامل را به مدت یک سال به هیئت مدیره واگذار شود و پیش‌بینی ما افزایش قدرت خرید با مدیریت بیشتر خواهد بود.
وی در خصوص برنامه‌های گروه شرکت‌های پدیده شاندیز در زمینه معرفی هرچه بهتر سامانه سناپ به سهامداران، تاکید کرد: سامانه سناپ سامانه‌ای مختص فعالیت‌های گروه شرکت‌های پدیده شاندیز بوده و تمامی اطلاعات کامل و به‌روز جهت مشارکت و جذب سهامداران در این سامانه موجود است و در ماه‌های اخیر شاهد افزایش جذب سهامدار بودیم و روزانه شاهد خرید ۲ تا ۵.۵ میلیون خرید و فروش در هر سهم بوده‌ایم.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.