دومین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی «ریحانه» برگزار می‌شود

مدیرعامل به‌نشر از برگزاری دومین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی ریحانه از روز ١٨ اسفند ماه ٩۶، همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و با محوریت عفاف و حجاب

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 36357

همزمان با سالروز میلاد حضرت زهرا(س)؛
دومین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی «ریحانه» برگزار می‌شود


مدیرعامل به‌نشر از برگزاری دومین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی ریحانه از روز ١٨ اسفند ماه ٩۶، همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و با محوریت عفاف و حجاب خبر داد.


دومین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی «ریحانه» برگزار می‌شود

به گزارش نخست نیوز،حسین سعیدی «گسترش فرهنگ مطالعه» و «ترویج سبک زندگی فاطمی» را به عنوان دو محور اصلی برگزاری مسابقة کتابخوانی «ریحانه» بیان و خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره از مسابقه ریحانه تا دوازدهم اردیبهشت ماه ٩٧، مصادف با نیمه شعبان و سالروز ولادت امام عصر(عج) مهلت دارند.
وی ادامه داد: برای این دوره دو کتاب «دریا و آتش» نوشته ناصر نادری و «ماه در آینه» به قلم امیرمهدی مرادحاصل به عنوان منابع مسابقه در نظر گرفته شده که این کتاب‌ها از تولیدات به‌نشر است و علاقه‌مندان می‌توانند هر یک را به ترتیب با قیمت ٩٠ و ٧٠ هزار ریال از ١۵ فروشگاه‌ این انتشارات در مشهد و همچنین ١۵ نمایندگی‌‎های فروش آن در سراسر کشور تهیه کنند.
مدیرعامل به‌نشر با اشاره به تفاوت در نحوه برگزاری مسابقه ریحانه در دور دوم، تصریح کرد: در این دوره، شرکت‌کنندگان می‌توانند با خرید منابع مسابقه و ارسال بارکدهای حک شده بر روی کارت‌هایی که همراه کتاب در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد، به سامانه پیامکی ٣٠٠٠٣٢٠٩ در مسابقه شرکت کنند و در قرعه‌کشی‌هایی که به صورت هفتگی انجام می‌شود، از جوایز ارزنده مادی و معنوی این مسابقه بهره‌مند شوند.
یادآور می‌شود اولین دوره مسابقه ریحانه نیز با محوریت عفاف و حجاب مسابقه همزمان با ایام دهة فاطمیه(به روایت ٧۵ روز) از ٢۵ بهمن ماه ٩۵ و در قالب ویژه برنامه‌های فرهنگی آستان قدس رضوی با عنوان «ریحانه» آغاز شد و علاقه‎مندان طبق برنامة زمان‌بندی تا ١۴ فروردین ماه برای ارسال آثار مهلت داشتند که دلیل استقبال پر شور و بی‎نظیر مهلت ارسال آثار تا پایان فروردین ماه تمدید شد.
در دور اول مسابقه بیش از ۵٢ هزار نفر از نقاط مختلف استان‌های سراسر کشور و همچنین زائران خارجی که به مشهد سفر کرده بودند، شرکت کردند و ۵٩٨ هدیة ارزنده از قبیل هزینة سفر به کربلای معلی، مشهد مقدس و قم، کارتهای هدیه، بسته‌های متنوع تفریحی و فرهنگی به برگزیدگان اهدا شد.
علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار به‌نشر و نیز مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره ٣٠٠٠٣٢٠٩ یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.