توضیح درباره خبر لغو عضویت احمدی نژاد در مجمع تشخیص مصلحت نظام

یک مقام مسوول در اداره کل ارتباطات دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حکم آقای احمدی نژاد برای عضویت در مجمع از سوی مقام معظم رهبری برای وی ابلاغ شد

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 38205

توضیح درباره خبر لغو عضویت احمدی نژاد در مجمع تشخیص مصلحت نظام


یک مقام مسوول در اداره کل ارتباطات دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حکم آقای احمدی نژاد برای عضویت در مجمع از سوی مقام معظم رهبری برای وی ابلاغ شده است و هر گونه تصمیم گیری در رابطه با تعلیق عضویتش باید از طرف دفتر ایشان اعلام شود.


توضیح درباره خبر لغو عضویت احمدی نژاد در مجمع تشخیص مصلحت نظام

به گزارش نخست نیوز، یک مقام مسوول در اداره کل ارتباطات دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره خبرهایی مبنی بر لغو عضویت محمود احمدی نژاد در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حکم آقای احمدی نژاد برای عضویت در مجمع از سوی مقام معظم رهبری برای وی ابلاغ شده است و هر گونه تصمیم گیری در رابطه با تعلیق عضویت وی در مجمع باید از طرف دفتر ایشان اعلام شود.

این منبع آگاه تاکید کرد: هیچ یک از اعضای مجمع نمی توانند در این رابطه تصمیم گیری کنند.

این مقام مسئول در اداره کل ارتباطات دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین خاطر نشان کرد: در صورتی که خبری و یا تصمیم گیری در این باره گرفته شود، روابط عمومی دفتر مقام معظم رهبری اعلام خواهند کرد.

گفتنی است؛ صبح امروز خبرهایی مبنی بر تعلیق عضویت محمود احمدی نژاد در فضای مجازی و یکی از سایت های خبری مطرح و منتشر شد.

شایان ذکر است؛ حکم تمامی اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رهبر معظم انقلاب صادر و ابلاغ می شوند، از این رو هیچ یک از اعضای مجمع نمی توانند عضویت اعضا را لغو کنند.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.