سریال‌های این شب‌های تلویزیون، نزدیک به ۷۵ درصد بیننده دارند

جدیدترین نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما نشان می‌دهد سریال‌هایی که این شب‌ها از تلویزیون پخش می‌شوند، بینندگان زیادی را با خود همراه کرده‌اند

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 38836

سریال‌های این شب‌های تلویزیون، نزدیک به ۷۵ درصد بیننده دارند


جدیدترین نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما نشان می‌دهد سریال‌هایی که این شب‌ها از تلویزیون پخش می‌شوند، بینندگان زیادی را با خود همراه کرده‌اند.


سریال‌های این شب‌های تلویزیون، نزدیک به ۷۵ درصد بیننده دارند

به گزارش نخست نیوز، بر اساس نتایج نظر سنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما درباره سریال‌های پخش شده از شبکه‌های مختلف سیما در تهران و ۳۱ شهر کشور که مراکز استانی صدا و سیما در آن‌ها مستقر هستند، به طور متوسط ۵۵ و هشت دهم درصد از مخاطبان تلویزیون حداقل یکی از سریال‌های تلویزیونی را که این شب‌ها روی آنتن سیما هستند دنبال می‌کنند.

بر اساس این نظر سنجی که روی جامعه آماری ۴۸۳۴ نفری انجام گرفته است، فقط سریال‌های "ایراندخت"، "آنام" و "کوبار" بیش از ۷۴ درصد از مخاطبان تلویزیون را جذب خود کرده‌اند.

این نظر سنجی همچنین نشان داد زنان بیش از مردان پیگیر تماشای سریال‌های تلویزیونی بوده اند. زنان ۷۹ و ۳ دهم درصد و مردان ۶۹ و ۲ دهم درصد سریال‌های این شب‌های تلویزیون را دنبال کرده اند.

گفتنی است؛ سیمای جمهوری اسلامی همزمان با فرا رسیدن شروع ماه رمضان، پخش سریال‌های رمضانی خود را آغاز می‌کند و سریال های"سرٍّ دلبران" از شبکه یک، "بچه مهندس " از شبکه ۲ و "رهایم نکن" از شبکه سه سیما میهمان سفره افطار مردم خواهند بود.

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.