استقبال قاضی زاده هاشمی از سرمایه گذاری موسسه ملل در حوزه بهداشت و درمان

وزیر بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی در نشستی با حضور مدیرعامل و مدیران موسسه اعتباری ملل، حرکت مدیران این موسسه را هم راستا با روحیه انقلابی خواند و گف

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 39455

استقبال قاضی زاده هاشمی از سرمایه گذاری موسسه ملل در حوزه بهداشت و درمان


وزیر بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی در نشستی با حضور مدیرعامل و مدیران موسسه اعتباری ملل، حرکت مدیران این موسسه را هم راستا با روحیه انقلابی خواند و گفت وزارت بهداشت از ورود این موسسه برای سرمایه گذاری در حوزه بهداشت و درمان استقبال می کند.


استقبال قاضی زاده هاشمی از سرمایه گذاری موسسه ملل در حوزه بهداشت و درمان

به گزارش نخست نیوز،وزیر بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی در نشستی با حضور مدیرعامل و مدیران موسسه اعتباری ملل، حرکت مدیران این موسسه را هم راستا با روحیه انقلابی خواند و گفت وزارت بهداشت از ورود این موسسه برای سرمایه گذاری در حوزه بهداشت و درمان استقبال می کند.

حسن قاضی زاده هاشمي وزير بهداشت به دعوت مديرعامل موسسه اعتباری ملل در اين موسسه حضور يافت.

وزیر بهداشت هم چنین در جلسه «هم اندیشی، اعلام برنامه ها و اهداف سال ۹۷ » موسسه اعتباری ملل سخنرانی کرد.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به سوابق موسسه اعتباری ملل گفت: امروز انقلابی کسی است که گرهی از مشکلات مردم باز کند و موسسه اعتباری ملل با همان روحیه انقلابی در حال خدمت رسانی به مردم است.

وی با تاکید بر اهمیت تعاملات بین موسسات اعتباری و حوزه بهداشت و درمان افزود: ورود موسسه ملل را به حوزه درمان مغتنم شمرده و امیدواریم بتوانیم رابطه و تعامل اینگونه موسسات با دانشگاه ها را افزایش دهیم.

نظرات

خدا خیر دهد به مسوولین ملل ،همیشه در راستای اهداف نظام گام برداشتند.

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.