باید راهکاری برای جبران خسارت کشاورزان سرمازده ارائه شود

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بر اثر تگرگ و سرمازدگی خسارت زیادی به باغداران و کشاورزان وارد شده است که وزارت جهاد کشاورزی باید در

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 40071

برزگر:
باید راهکاری برای جبران خسارت کشاورزان سرمازده ارائه شود


یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بر اثر تگرگ و سرمازدگی خسارت زیادی به باغداران و کشاورزان وارد شده است که وزارت جهاد کشاورزی باید در این زمینه گزارشی تهیه کرده و راهکاری برای جبران خسارت به کشاورزان بیندیشد.


باید راهکاری برای جبران خسارت کشاورزان سرمازده ارائه شود

به گزارش نخست نیوز، شهروز برزگر در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی امروز ضمن تبریک عید سعید فطر بیان کرد: در اثر بارندگی‌های اخیر در برخی از استان‌ها به خصوص در آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل و شهرستان سلماس بر اثر تگرگ باغداران خسارت زیادی دیده‌اند از وزارت جهاد کشاورزی می خواهم تا در مجلس حضور یابند و گزارشی به نمایندگان ارائه دهند وهمچنین راهکاری برای جبران خسارت به کشاورزان داده شود.

وی در ادامه بیان کرد: باران و تگرگ از قبیل حوادث غیر مترقبه هستند که کشاورزان و باغداران را نگران کرده است. در سال گذشته نیز کشاورزان نتوانستند سود کنند امسال نیز با توجه به سرمازدگی و تگرگ آسیب‌های زیادی متوجه کشاورزان شده است. باید به این مسئله رسیدگی شود.

وی در ادامه بیان کرد:‌ از وزارت مسکن و شهرسازی به خاطر اقداماتی که برای جلوگیری از تفکیک‌های غیر مجاز زمین انجام داده تشکر می‌کنم با این کار جلوی زمین خواری گرفته شده است.

منبع : ایسنا

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.