رئیس‌جمهور فکری به حال ضعف مدیریتی بخش آموزش و پرورش کند

نماینده مردم شهریار در مجلس گفت: در حال حاضر با ضعف بسیار زیاد در مدیریت آموزش و پرورش مواجهیم که لازم است در این رابطه رئیس‌جمهور رسیدگی عاجل داشته ب

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 40106

رئیس‌جمهور فکری به حال ضعف مدیریتی بخش آموزش و پرورش کند


نماینده مردم شهریار در مجلس گفت: در حال حاضر با ضعف بسیار زیاد در مدیریت آموزش و پرورش مواجهیم که لازم است در این رابطه رئیس‌جمهور رسیدگی عاجل داشته باشد.


رئیس‌جمهور فکری به حال ضعف مدیریتی بخش آموزش و پرورش کند

به گزارش نخست نیوز، محمد محمودی‌شاه‌نشین نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز پارلمان و در بخش تذکرات شفاهی جلسه، طی سخنانی به مشکلات موجود در حوزه فرهنگیان آموزش و پرورش اشاره کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: وزیر آموزش و پرورش باید در باره عدم نظارت بر ادارات کل و بی‌برنامگی در بخش مشکلات معیشتی فرهنگیان و معلمان پاسخگو باشد.

محمودی‌شاه‌نشین با انتقاد از وجود نظام ناقص برای فرهنگیان عنوان کرد که متاسفانه ما در حال حاضر با کمبود معلم مواجهیم و این مسئله مسئولیت‌ها را تحت شعاع قرار داده است.

نماینده مردم شهریار در مجلس بر همین اساس اضافه کرد: بعضا شاهدیم برخی فرهنگیان سر کلاس به دنبال کارهای اداری و مدیریتی هستند و در دفتر هم پاسخ دیگران را می‌دهند لذا مدرسه معاون و مدیر مستقل می‌خواهد.

وی با انتقاد از ضعف در بخش مدرسه سازی کشور یادآور شد: با وجود ضعف بسیار زیاد در بخش مدیریتی آموزش و پرورش لازم است رئیس‌جمهور هر چه سریع‌تر نسبت به این مسائل تدبیر واهتمام ویژه‌ای ورزد.

منبع : فارس

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.