١٧٠ دستگاه اتوبوس به نمازگزاران عید فطر مشهد سرویس می دهند

معاون بهره داری سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: ١٧٠ دستگاه اتوبوس به صورت ویژه برای سرویس دهی به نمازگزاران عید سعید فطر در محدوده حرم مطهر رضوی در نظر گر

  • امتیاز به مطلب (0) نفر

شماره خبر : 40162

١٧٠ دستگاه اتوبوس به نمازگزاران عید فطر مشهد سرویس می دهند


معاون بهره داری سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: ١٧٠ دستگاه اتوبوس به صورت ویژه برای سرویس دهی به نمازگزاران عید سعید فطر در محدوده حرم مطهر رضوی در نظر گرفته شده است.


١٧٠ دستگاه اتوبوس به نمازگزاران عید فطر مشهد سرویس می دهند

به گزارش نخست نیوز، هادی خورشایی،افزود: با فرارسیدن عید سعید فطر، عده زیادی از شهروندان مشهدی و زائران حضرت رضا(ع) برای شرکت در نماز به حرم مطهر رضوی مشرف می شوند.
وی بیان کرد: برای تسهیل انتقال نمازگزاران به حرم رضوی در مسیر رفت و برگشت تدابیر ویژه ای توسط این سازمان اجرایی و پنج پایانه موقت در اطراف حرم با بهره‌گیری از ١٧٠دستگاه اتوبوس کمکی در کنار سرویس دهی عادی برای ارائه خدمت به زائران و مجاوران در نظر گرفته شده است.
خورشایی ادامه داد: حرم مطهر،خیابان آیت الله شیرازی، میدان بیت المقدس مسیر بی آرتی، حدفاصل باب‌الجواد تا چهارراه خسروی، خیابان نواب به سمت میدان عدالت و خروجی روگذر طبرسی پایانه های موقتی هستند که در روز عید فطر به مردم سرویس دهی خواهند کرد.
معاون بهره برداری سازمان اتوبوسرانی مشهد افزود: از صبح روز عید فطر انتقال نمازگزاران توسط ناوگان از نقاط مختلف شهر و با تبادل سفر به وسیله خطوط منتهی به حرم مطهر آغاز می شود.
خورشایی گفت: همچنین گروه فنی امداد در محدوده حرم رضوی آماده ارائه خدمت به ناوگان درنظر گرفته شده خواهد بود.
روزانه حدود یک میلیون مسافر توسط یکهزار و ٨٠٠ دستگاه اتوبوس در کلانشهر ٣.۵ میلیون نفری مشهد جا به جا می شوند.
١٨ گروه برای رویت هلال ماه شوال در سطح این استان مستقر شده و اگر روز جمعه عید فطر اعلام شود نماز عید ساعت ۶ و ۴۵ دقیقه به امامت نماینده ولی فقیه در استان در صحن جامع رضوی برگزار می شود.

منبع : ایرنا

نظرات

ارسال نظر

  • چه کسانی می توانند حمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشند؟

لينک اخبار و مطالب خواندنی خود را برای ما ارسال کنيد.